czwartek, 6 kwietnia 2017

Paleta cieni Belle Naturelle od Lovely swatche
Przyszedł czas na kilka słów o paletce Belle Naturelle od Lovely. Miałam okazję ją sprawdzić, dzięki wygranej w konkursie. Kosmetyki Lovely bardzo kuszą, ale ich ceny ostatnio nie są adekwatne do jakości. 

Paletka jest plastikowa. Jak dla mnie szata graficzna zbyt dziecinna, ale jest to indywidualna sprawa co się komu podoba :). Zawiera 12 cieni - matowe i satynowe. Oprócz tego dwustronny pędzelek. Pigmentacja cieni - średnia - taka jak w pozostałych paletkach tej marki. Cienie w dotyku wydają się kremowe, ale niestety bardzo się kruszą. Przy nakładaniu ich połowa spada z pędzelka pod oko. Te jaśniejsze cienie nawet przy użyciu bazy nie są tak bardzo widoczne na oku jakby się wydawało. Na moich swatchach cienie te wyszły dość intensywne, natomiast na oku aż tak intensywne nie są. 

Mam jeden swój ulubiony cień z tej paletki - drugi. Jest to takie różowe złoto i ono jak na tę paletkę na prawdę jest dobrze widoczne na oku i dodatkowo jest to najpiękniejszy kolor z tej paletki <3

Z tego co wiem, paletka kosztuje około 20 zł w Rossmannie. Jeśli bardzo Wam na niej zależy poczekajcie na promocję w sklepie bo za tę cenę się nie opłaca, jeśli chcecie wydać 20 zł na paletkę to lepiej kupić jakąś z Makeup Revolution, a zapewniam nie zawiedziecie się :). .ZAPRASZAM :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz